Final Day OF 27th IGP RUNNING TROPHY 2076. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

नेपाल प्रहरी स्कुल साँगाको आयोजनामा भईरहेको २७ औ प्रहरी महानिरिक्षक फुटबल प्रतियोगिताको फाईनल खेल सम्पन्न भएको छ ।

फाईनल खेलमा सैनिक आवासिय महाविद्यालय भक्तपुरलाई शुन्यका विरुद्ध आयोजक विद्यालय नेपाल प्रहरी स्कुल ए टिमले तीन गोल गरी रनिङ्ग ट्रफि हात पारेको छ ।

विजयी टिमका लागि खेल शुरु भएको १४ मिनेटमै समिर वनले पहिलो गोल गरेका थिए भने श्रीहन गँडेलले ५४ मिनेटमा दोश्रो गोल गरेका थिए । तेश्रो गोल ७६ औ मिनेटमा विमोजित राजबंशीले गरेका थिए । खेलको म्यान अफ दि म्याच श्रीहन गँडेल घोषित भए ।

विजयी टिमलाई प्रहरी महानिरीक्षक सर्वेन्द्र खनालले नगद ३० हजार सहित ट्रफी, मेडल, प्रमाण–पत्र वितरण गर्नु भएको थियो । उप विजेता सैनिक आवासिय महाविद्यालय भक्तपुरले नगद २० हजार प्राप्त ग¥यो भने तृतिय पुरस्कार एसोएस बालग्राम बनेपाले १० हजार रुपैया प्रदान गरिएको थियो ।

म्यान अफ दि म्याच, फेयर प्ले, हाई स्कोर, प्लेयर अफ द टुर्नामेन्टलाई पुरस्कार वितरण गरिएको थियो । प्रतियोगितामा प्रहरी स्कुल ए टिमका गोलकिपर आनन्द श्रेष्ठ बेस्ट गोलकिपर घोषित भए । बेस्ट प्लेयरको उपाधी नेपाल प्रहरी स्कुलका बलराम यादवले प्राप्त गरेका थिए ।

हाईस्कोर सोहि विद्यालयका बिमोजित राजबंशीले प्राप्त गरे । बेलर स्कुलका खेलाडी अनुशासित घोषित भए ।

Opening Ceremony Of  27th, IGP Football Running Trophy.

previous arrow
next arrow
Slider

Opening ceremony of 27th IGP Football Running Trophy. Chairman of Nepal Police School DIGP Narayan Singh Khadka inaugurated the today’s match. Altogether 8 schools from Kathmandu valley and Kavre district has taken part in this tournament. Match will run up to 09/05. Nepal Police School Team “A” and GEMS School Dhapakhel played the Opening Match.
Nepal Police School Team A won the match by 1 – 0.
Bimojeet Rajbansi Jr. No. 10 score the goal.
Nawaraj Baniya Jr. No. 12 became the man of the match

Second Match was played between Nepal Police Schoool Team B Vs Dhulikhel English School, Dhulikhel Kavre. Both of the team score 1 – 1 goal and share the points.
Kamla Thapa Jr.No. 12 of Nepal Police School Team B score the goal in 47 minutes and Saugat Thapa Magar Jr. No. 11 of Dhulkhel Englsih School score the goal in 57 minutes.
Jr. No, 1 Sagar Adhikari of Dhulikhel Englsih School became the Man of the Match.

UPDATES :

नेपाल प्रहरी स्कुल साँगाको आयोजनामा भईरहेको २७ औ प्रहरी महानिरिक्षक फुटबल प्रतियोगिताको फाईनल खेल सम्पन्न भएको छ ।

फाईनल खेलमा सैनिक आवासिय महाविद्यालय भक्तपुरलाई शुन्यका विरुद्ध आयोजक विद्यालय नेपाल प्रहरी स्कुल ए टिमले तीन गोल गरी रनिङ्ग ट्रफि हात पारेको छ ।

विजयी टिमका लागि खेल शुरु भएको १४ मिनेटमै समिर वनले पहिलो गोल गरेका थिए भने श्रीहन गँडेलले ५४ मिनेटमा दोश्रो गोल गरेका थिए । तेश्रो गोल ७६ औ मिनेटमा विमोजित राजबंशीले गरेका थिए । खेलको म्यान अफ दि म्याच श्रीहन गँडेल घोषित भए ।

विजयी टिमलाई प्रहरी महानिरीक्षक सर्वेन्द्र खनालले नगद ३० हजार सहित ट्रफी, मेडल, प्रमाण–पत्र वितरण गर्नु भएको थियो । उप विजेता सैनिक आवासिय महाविद्यालय भक्तपुरले नगद २० हजार प्राप्त ग¥यो भने तृतिय पुरस्कार एसोएस बालग्राम बनेपाले १० हजार रुपैया प्रदान गरिएको थियो ।

म्यान अफ दि म्याच, फेयर प्ले, हाई स्कोर, प्लेयर अफ द टुर्नामेन्टलाई पुरस्कार वितरण गरिएको थियो । प्रतियोगितामा प्रहरी स्कुल ए टिमका गोलकिपर आनन्द श्रेष्ठ बेस्ट गोलकिपर घोषित भए । बेस्ट प्लेयरको उपाधी नेपाल प्रहरी स्कुलका बलराम यादवले प्राप्त गरेका थिए ।

हाईस्कोर सोहि विद्यालयका बिमोजित राजबंशीले प्राप्त गरे । बेलर स्कुलका खेलाडी अनुशासित घोषित भए ।

FINAL MATCHES UPDATE
Nepal Police School, Sanga team A and Sainik Awasiya Mahavidhaylaya, Bhaktapur secured their position in final. Today NPS A got victory over SOS, Kavre 2-1. Bimojit Rajbansi and Prabin Rana scored one each, Bishal Tamang scored a consolation for SOS. Balaram Yadav, NPS A was decleared the Man of the match. Similiarly, SAMV defeated Baylor School, Banepa with 3-1. Manish Rokaha and Ayush Kunwar scored two and one goal respectively. Sudip Tamang scored a consolation for Baylor school. Manish Rokaha was decleared the Man of the match. The final match will be played on Monday at Nepal Police School Ground ‘A’.

27th INTER SCHOOL IGP FOOTBALL RUNNING TROPHY MATCH NO. 11 UPDATE AND SEMI- FINALISTS
Today Nepal Police School, Sanga Team B played draw with Sainik Awasiya Mahavidhyalaya, Bhaktapur. Knowledge Paudel Jr. no. 12 Of SAMV was decleared the man of the match. With this, league matches are over. NPS A, Baylor School, SAMV and SOS, Kavre entered to semi- final. Semi final matches will be played on Friday between NPS A vs SOS, Kavre and SAMV vs Baylor School. Best wishes for all the semi finalists.

we have completed the Match No. 9 (Dhulikhel School, Kavre Vs SOS, Kavre) and Match No. 10 (Nepal Police School, Sanga team A Vs Baylor School , Banepa).
SOS, Kavre won the match by 3-0. In next game NPS A won the match by 4 – 0.
Man of the match of match no. 9 Wang Chhilring Bhote Jr. no. 12 who scored 2 goals for SOS.
Jr. No. 19 Prabin Rana of NPS team `A´ became the man of the match of match no. 10.

27th IGP Football Running Trophy
Update upto Day 3 [08-29]
Day 1 Opening match NPS A vs GEMS (1-0) Man of the match-Nawaraj Baniya NPS A
2nd match NPS B vs Dhulikhel E. School (1-1) Man of the match- Kamal Thapa NPS B
Day 2 1st match- SAMV vs SOS (2-1) Man of the match- Manoj Khadka SAMV
2nd match – Baylor School vs Rajarshree Gurukul (5-1) Man of the match- Sudip Tamang-Baylor School
Day 3 1st match NPS B vs SOS (0-2) Man of the match- Sajan Manandhar SOS
2nd match NPS A vs Rajarshree Gurukul (6-0) Man of the match Bimojit Rajbanshi NPS A

27th IGP RUNNING TROPHY PHOTOS :

previous arrow
next arrow
Slider